گلبرگ پلاستیک

شرکت گلبرگ پلاستیک میبد(سهامی خاص)، در ناحیه صنعتی شمس آباد میبد یزد، در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع در سال ۱۳۸۸ تاسیس، و کار خود را با یک دستگاه و تولید روزانه ۸۰۰ کیلوگرم آغاز کرد، و با توسعه و ثبت شرکت در سال ۱۳۹۰ به تولید روزانه معادل ۲۰ تن تولید انواع تایلکس و نایلون و فیلم های مختلف پلی اتیلنی ارتقا یافت.

فاز اول این شرکت دارای ۲ هزار متر مربع سالن تولید، و ۲ هزار متر مربع انبار می باشد، و در حال احداث فاز دوم می باشد.

شرکت گلبرگ پلاستیک با واردات بهترین ماشین آلات روز دنیا از کشور تایوان، ضمن اینکه در بحث کیفیت خیلی موفق عمل کرده است، با دریافت پروانه سیب سلامت قادر بوده تا محصولات خود را اختصاص بده به کیسه های پلی اتیلن یا زیست تخریب پذیر، که این کیسه ها زودتر جذب طبیعت می شوند و آلودگی کمتری برای محیط زیست دارند.

شركت گلبرگ پلاستيك به عنوان يكي از شركتهاي معتبر در زمنيه پلاستيك با انواع سايزهاي مختلف با ايجاد تفكر فرآيندگرا در كليه سطوح سازمان در جهت رعايت الزامات قانوني و اصول فني و كيفي و همچنين سر لوحه قرار دادن مشتري مداري از طريق برآورده سازي خواسته ها وانتظارات ذينفعان وارتقاء سطح رضايتمندي آنان، سيستم مديريت يكپارچه را بر اساس استانداردهاي ISO 9001:2015، ISO 14001:2015، OHSASI 8001 :2007، به اجرا در آورده است.

این شرکت در ۳ شیفت کاری با ۱۰۰ نفر پرسنل، و مجهز به واحدهای کنترل کیفیت مشغول به فعالیت می باشد تا محصولات از نظر بهداشت و کیفیت مورد تایید باشند.

محصولات شرکت گلبرگ پلاستیک میبد: انواع کیسه های فروشگاهی زیست تخریب پذیر و معمولی، انواع کیسه های زباله، انواع کیسه فریزرها، کیسه های چاپی و تبلیغاتی می باشد و توانایی صادرات به کشورهای اروپایی، آلمان، لهستان و ترکیه را دارد.